На бульварі Шевченка відреставрували пам’ятку архітектури
image
14 Січня 2020, 14:46
Поділитися:


Будинок №3 по бульвару Т.Шевченка довгий час знаходився в незадовільному стані, а окремі його частини – навіть в аварійному і потребували негайної уваги. У жовтні 2018 року нарешті було розпочато реставрацію пам’ятки, а у 2019 році – всі роботи вже були завершені.

Будівля знаходиться в центрі міста і є втіленням його історичної частини, тож основним завданням для влади міста стояло зберегти обличчя київської архітектури 19 століття.


– Довгі роки ми ходили повз пам’ятку і нарешті сьогодні маємо ще одну відремонтовану будівлю. Ще одна спільна перемога! – прокоментувала завершення робіт директорка Департаменту культури Діана Попова.

У 2017-2018 роках тривали роботи з ремонту даху, та перекриття; 2018-2019 – реставрація фасадів, встановлення системи сніготанення, реставрація балконів. Замінено також водостічну систему, встановлено блискавкозахист.


Будинок №3 по бульвару Т.Шевченка було збудовано 1897-1898 рр. і від 27.01.1970 він є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА