На Броварщині розшукали зниклого підлітка, який три дні не з’являвся вдома
![На Броварщині розшукали зниклого підлітка, який три дні не з’являвся вдома На Броварщині розшукали зниклого підлітка, який три дні не з’являвся вдома](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/u9bCicIbWVpyU5pHa63SfyVHRKK86T64t0HzZ2PE.jpg)
Фото з місця події
Поліція Київщини розшукала неповнолітнього Максима із селища Калита на Броварщині, який пішов із дому 16 січня
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на сторінку “Поліція Київської області” у Facebook.
Мати підлітка звернулась у поліцію 19 січня. На пошуки 16-річного сина хлопця були оперативно залучені працівники Броварського управління поліції Київщини: ювенальна превенція, групи реагування патрульної поліції, кримінальна поліція, поліцейський офіцер громади та ДФТГ.
Правоохоронці встановили місцезнаходження підлітка. Він перебував у знайомих в місті Бровари. На щастя, жертвою злочину Максим не став. Поліція закликає батьків уникати конфліктів, які можуть стати причиною втечі з дому їхніх дітей.
Нагадаємо, що 16 січня до поліції звернулася жінка з міста Боярка та повідомила про зникнення її 17-річної доньки.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)