На Броварщині прокуратура вимагає визнати недійсним договір на ремонт дитсадка на суму понад 24 млн гривень

image
26 Жовтня 2023, 15:11
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 15:05

На Київщині одна з селищних рад Броварського району за результатами тендеру уклала договір на капітальний ремонт дитячого садочка. Прокуратура встановила, що встановлений переможець не відповідає критеріям і умовам відбору та звернулась до суду з вимогою визнати недійсним рішення тендерного комітету та договір на суму понад 24 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської обласної прокуратури.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Установлено, що за результатами публічної закупівлі одна з селищних рад Броварського району Київської області уклала з товариством договір підряду на капітальний ремонт дитячого садочка”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що замовник визнав переможцем учасника, який не відповідає встановленим кваліфікаційним критеріям і умовам тендеру.

З метою усунення виявлених порушень і запобіганню незаконному використанню бюджетних коштів, обласна прокуратура звернулася до суду з відповідною позовною заявою. Позов перебуває на розгляді у Господарському суді Київської області.

Нагадаємо, правоохоронці повідомили про підозру директору підрядного підприємства, що виконувало роботи по облаштуванню дитячого майданчика в Димері. Прокурори встановили, що модель та марка встановленого обладнання не відповідають умовам договору. Збитки бюджету громади визначено у розмірі 986 тис. гривень.

Читайте: У Макарові на ремонті дитячого садочку привласнили понад 77 тисяч гривень бюджетних коштів

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона