Н території Фастівщині виявлено вірус африканської чуми свиней
image
20 Жовтня 2020, 13:39
Поділитися:

До уваги фастівчан!

На території Фастівського району, в с.Триліси, виявлено спалах африканської чуми свиней, вірусної хвороби, яка майже у 100% завершується смертю тварини. На місці захворювання зараз працюють епідеміологи, територія господарства ізольована, в с.Триліси введено карантин.

Відповідно до протиепідемічного протоколу, на території села повинен відбутися подвірний забій свиней, в усіх, без виключення домогосподарствах.

І хоча АЧС напряму не загрожує людині, однак вірус, у разі його потрапляння до організму, значно послаблює імунну систему людини і може стати збудником інших хвороб. Що є особливо небезпечним в умовах поширення COVID-19.

Тому ще раз наголошуємо: не купуйте продукти харчування у невизначених для торгівлі місцях. Якщо ж маєте на меті придбати найближчим часом свинину, вимагайте від реалізатора документу, що засвідчуватиме належний ветеринарний контроль. Та пам’ятайте про ОБОВ’ЯЗКОВУ термічну обробку придбаного м’яса.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА