Митна собака Харді знайшла тютюн для кальяну у посилках (фото)

image
8 Листопада 2022, 12:35
Поділитися:

8 листопада 2022 г. 12:27

Службова собака Київської митниці бельгійська вівчарка Харді, серед численних коробок та пакунків, спрацювала на два міжнародні поштові відправлення, які прямували з Києва до Канади. У них знаходилися 64 коробочки з тютюном для кальянів, до того ж з різноманітними смаками.

Про це, як передає KВ, повідомила пресслужба Київської митниці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“У двох міжнародних посилках загалом знаходилося 64 чорних пластикових коробочки з тютюном для кальянів – чорною маслянистою речовиною з різноманітними смаками: Wildberry, Melon sorbet, Mango bloom, Pineapple, Northern Berries тощо”, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Київська митниця нагадує, що українським законодавством заборонено переміщення тютюнових виробів у міжнародних поштових відправленнях.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Оскільки ця заборона поширюється і на тютюн для кальянів, виявлені товари вилучено за протоколами про порушення митних правил. Для допитливих нагадуємо, що це вже далеко не перші напрацювання кінологічної команди у складі непосидючої бельгійської вівчарки Харді та кінологині Тетяни”, – наголосили у Київській митниці.

У їхньому доробку є також припинення спроб незаконного пересилання у міжнародному відправленні з США електронних сигарет зі смолою канабісу, 2-х кг бурштину різних фракцій у вінілових програвачах в посилках до Канади, 15-сантиметрової брили бурштину у посилці до Кувейту, льодяників з психотропами у посилці з Великобританії та багато інших.

Нагадаємо, митна вівчарка найшла 15-ти сантиметровий камінчик бурштину у пошті.

330-грамову брилу бурштину кінологічна команда Київської митниці у складі інспекторки-кінологині Тетяни та бельгійської вівчарки Харді виявила у міжнародній посилці. Відправлення, на яке спрацював службовий собака, прямувало з Рівного до однієї з країн Перської затоки – Кувейту.

Читайте: Митна вівчарка найшла 15-ти сантиметровий камінчик бурштину у пошті (фото)

Фото: Київська митниця

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона