Митна службова собака знайшла вогнепальну зброю у посилці з США

image
23 Жовтня 2022, 16:03
Поділитися:

23 жовтня 2022 г. 16:01

На Київській митниці службова собака Грета виявила частини самозарядної гвинтівки “AR-15” у відправленні, що прямувало на Дніпропетровщину. Відправник задекларував вкладення, зокрема як частини ключок для гольфу.

Про це, як передаєKВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської митниці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Службова собака Київської митниці Грета спрацювала на міжнародне поштове відправлення з частинами вогнепальної зброї до американського армалайту – самозарядної гвинтівки “AR-15”, які прямували на Дніпропетровщину”, – повідомили у пресслужбі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що посилка прямувала із США. Вміст відправлення відправник задекларував “вал для гольфу, кришки лещата”.

Водночас натренована на пошук зброї службова собака Грета визначила, що у картонній коробці знаходилися металеві предмети схожі на частини до зброї.

Експерти встановили, що виявлене – основні частини вогнепальної зброї, які спеціально розроблені та призначені для використання з нарізною вогнепальною зброєю типу “AR-15” та її модифікацій.

Такі товари підлягають державному експортному контролю та заборонені до пересилання.

За фактом порушення митних правил складено протокол за ст. 473 Митного кодексу України, а виявлені деталі вогнепальної зброї Київською митницею вилучено.

Нагадаємо, Київські митники викрили спробу ввезення столичним підприємством 300 нарізних карабінів “Grand power R15” в розібраному стані під виглядом неосновних частин мисливської зброї.

Читайте: Київські митники запобігли незаконній пересилці за кордон товарів військового призначення

Фото: Київська митниця

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона