Мистецтво на кавовій гущі: в ірпінському музеї відкрилася виставка «каво-арту» (фото)
image
17 Листопада 2020, 20:12
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилася незвичайна виставка «Кавова одіссея від Олександра Мокровольського». Це фотографії образів, які утворилися на кавовій гущі, повідомляється на сторінці музею у фейсбуці.

Автор світлин Олександр Мокровольський – поет і перекладач. «У його доробку – переклади українською мовою Шекспіра, Діккенса, “Улісс” Джойса та інші. Також перекладає із німецької, італійської та інших мов. Лауреат перекладацької премії ім. Максима Рильського. Зараз живе в Будинку творчості письменників “Ірпінь”. Фотографує кавову гущу, яка залишається в чашці, коли напій випито. Виходять цікаві образи. Це мистецтво назвали каво-арт», – розповіли в музеї.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА