Минулого тижня у Києві зареєстровано більше 8,5 тисяч випадків захворювання на COVID-19, грип та ГРВІ

image
23 Січня 2023, 14:32
Поділитися:

23 січня 2023 г. 14:24

У столиці за минулий тиждень зареєстрували 8580 нових випадків захворювання на COVID-10, грип та ГРВІ. Зокрема, за тиждень у столиці зареєстровано 191 новий випадок захворювання на коронавірус.

Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

ФБ

Згідно з повідомленням, минулого тижня у столицізареєстровано191 новий випадок захворювання на коронавірус.

“Серед захворілих: 118 жінок віком від 20 до 99 років та 73 чоловіки віком від 19 до 93 років. А також 7 дівчаток від 1 місяця до 16 років і 5 хлопчиків від 11 місяців до 15 років. Із них 57 осіб госпіталізували. Також захворіли 5 медичних працівників”, – повідомили у пресслужбі Департаменту охорони здоров’я КМДА.

Зазначається, що найбільше випадків захворювання зареєстрували у Дарницькому районі – 32 випадки, у Дніпровському – 28 випадків, в Оболонському та Деснянському – по 24 випадки.

У Департаменті охорони здоров’я КМДА зауважили, що одна людина померла минулого тижня від захворювання на СОVІD-19. Одужали минулого тижня – 151 людина.

Як додали у пресслужбі Департаменту охорони здоров’я КМДА, найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах.

“Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ “Gulliver”, “River Mall”, ТРЦ “Універмаг “Україна”, ТРЦ “SilverBreeze”. Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів”, – наголосили у Департаменті охорони здоров’я Києва.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також повідомляється, що у Києві минулого тижня було зареєстровано майже 8,6 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ.

“У столиці за 3-й тиждень 2023 року зареєстровано 8580 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ, зокрема і на COVID-19. Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 63,3%. Наразі показник захворюваності становить 290,6”, – повідомили у КМДА,посилаючись на ДУ “Київський міський центр контролю та профілактики хвороб МОЗ”.

Зазначається, що загалом у Києві спостерігається зниження захворюваності на 10,6% порівняно з попереднім тижнем, що відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення.

“Зокрема, дітей захворіло – 3249 (зниження на 15,5%), дорослих – 5331 (зниження на 7,9%)”, – зазначили у центрі контролю та профілактики хвороб.

Також захворюваність серед школярів знизилась на 13,2%. Зокрема, серед школярів зареєстровано 1426 випадків.

“Порівняно з попереднім тижнем знизилась госпіталізація дорослого і дитячого населення. До медичних закладів за останній тиждень госпіталізовано 262 особи, із яких 101 – дитина”, – зазначили у КМДА.

Читайте: У Броварах дві родини, які постраждали внаслідок падіння вертольоту, виїхали на лікування за кордон

Фото: КМДА.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона