Музей науки МАН і ТРЦ Gulliver запускають науковий цирк

Музей науки МАН і ТРЦ Gulliver запускають науковий цирк
14 Листопада 2023, 13:59
Поділитися:

14 листопада 2023 г. 13:46

Музей науки МАН спільно з торгово-розважальним центром “Gulliver” (ТРЦ Gulliver) запускають перший в Україні науковий цирк. Програма заходу складається з двох частин: наукового шоу “Атом у дії” та огляду наукових експонатів.

Про це KВ повідомила пресслужба ТРЦ Gulliver.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Програма цирку складається з двох частин. Перша — наукове шоу “Атом у дії”, що демонструє цікаві перетворення побутових предметів і розкриває таємниці відомих фокусів. Друга — вільний огляд експонатів і взаємодія з ними у власному темпі. Наприклад, тут відвідувачі більше дізнаються про природу оптичних ілюзій”, – повідомили в пресслужбі ТРЦ “Гулівер”

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Директорка Музею науки МАН Марія Дуброва розповіла, що перша частина програми збурює емоції, а друга дає змогу осмислити інформацію.

“Попередній досвід інтерактивного музею показав неймовірний попит на цікаву науку, і ми щасливі анонсувати новий науковий формат, який буде доступним для наших відвідувачів вперше в Україні. Тим паче скоро різдвяні свята та зимові канікули, тому запрошуємо всіх проводити час разом, пізнаючи цікаву науку”, — повідомила директорка з маркетингу ТРЦ Gulliver Катерина Жураківська.

Читайте: У ТРЦ Gulliver відкрився інтерактивний науковий музей “Відкривай портал у науку”

Зазначається, що відвідати науковий цирк можна безоплатно за умови попередньої реєстрації. Для цього перейдіть за посиланням, виберіть подію в календарі, заповніть форму реєстрації та натисніть “Забронювати”.

Науковий цирк працюватиме до кінця січня на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver. Адреса: Спортивна площа, 1-А. Час роботи: з 11:00 до 17:00. Понеділок і вівторок — вихідні.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу є укриття — на паркінгу Р-1.

Читайте: ТРЦ Gulliver організував перший медіа-арт фестиваль UArt Media Fest

Фото: пресслужба ТРЦ Gulliver

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона