Молоді фермери на Київщині можуть отримати фінансову підтримку від держави
image
12 Жовтня 2021, 16:18
Поділитися:

Фермери Київщини віком до 35-ти років можуть отримати окрему грошову допомогу з державного бюджету. Відповідний законопроєкт уже ухвалено.

Про це сьогодні, 12 жовтня, зазначив начальник управління агропромислового розвитку Костянтин Довгаль під час брифінгу.

«Держава сьогодні розвиває цілу низку програм підтримки для розвитку аграрного мікропідприємництва на селі. Усе це в комплексі сприяє тому, щоб молодь залишалась вдома та розвивала сільські території. Зокрема для фермерів до 35-ти років передбачена окрема фінансова підтримка від держави», – прокоментував Костянтин Довгаль.

Він деталізував, що на 2021 рік у державному бюджеті для сільськогосподарських виробників передбачено 4,5 млрд грн підтримки. Ці кошти спрямовуються на розвиток садівництва, тваринництва, картоплярства тощо.

Натомість минулого року Київщина отримала з держбюджету на агросектор 25 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА