Міжнародна юркомпанія Amsterdam & Partners LLP зголосилась захищати права Української Православної Церкви на благодійній основі

image
17 Жовтня 2023, 17:22
Поділитися:

17 жовтня 2023 г. 17:05

До захисту прав Української Православної Церкви було залученоміжнародну юридичну компаніюAmsterdam & Partners LLP. Провідна юрфірма, що спеціалізується на правах людини та боротьбі з корупцією, погодилась надавати послуги на благодійній основі.

Про це KВ стало відомо зповідомленняюрвідділу УПЦ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Протягом останніх років ми є свідками зухвалого та систематичного порушення права на свободу віросповідання релігійних організацій та віруючих УПЦ. 25 вересня 2023 року на засіданні Священного Синоду УПЦ було вирішено, що Українська Православна Церква для захисту своїх прав буде використовувати всі можливі законні способи як на національному, так і на міжнародному рівні”, — йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У юрвідділі зазначили, що на виконання рішення Синоду, за правовою допомогою звернулися до міжнародної юридичної компанії Amsterdam & Partners LLP, яка погодилась надавати її на благодійній основі.

Довідка: Amsterdam & Partners LLP працює як міжнародна юридична фірма. Фірма спеціалізується на правах людини, боротьбі з корупцією, арбітражі та судовому розгляд. Amsterdam & Partners обслуговує клієнтів у Лондоні та Сполучених Штатах.Amsterdam & Partners LLP є провідною міжнародною юрфірмою, яка надає стратегічну підтримку юридичним компаніям, корпораціям і фізичним особам, які працюють у політично складних і кризових умовах.

Читайте: В Раді є 226 голосів за заборонуУПЦМП, – нардеп Клименко

Фото:Amsterdam & Partners LLP

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона