“Miyamoto International” допомагатиме Київщині побудувати систему управління відходами, – Кравченко

image
19 Жовтня 2023, 17:45
Поділитися:

19 жовтня 2023 г. 17:45

Міжнародна компанія “Miyamoto International” допомагатиме Київщині побудувати сучасну систему управління відходами. Компанія володіє експертизою з гуманітарного відновлення після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф і має офіційні представництва у 27 країнах світу.

Про цеKВ стало відомо з повідомлення очільника Київської обласної державної адміністрації Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Провів плідну зустріч з доктором Хідекі “Кіт” Міямото, генеральним директором Miyamoto International. Компанія володіє експертизою з гуманітарного відновлення після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф, має офіційні представництва у 27 країнах світу”, – сказано в дописі Руслана Кравченка на Facebook.

За словами голови ОДА, “Київщина дійсно зацікавлена в належній організації алгоритму ідентифікації, збору та утилізації відходів руйнації. Це – важливий етап відновлення, яке зараз активно відбувається у регіоні. Адже під час демонтажу зруйнованих окупантами будівель утворюється величезна кількість таких відходів”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Також хочемо налагодити їх переробку із застосуванням сучасних світових технологій, для створення можливостей із їх повторного використання. Наша мета – збереження природних ресурсів, зменшення забруднення довкілля та розвиток економіки області”, – додав Кравченко.

Він також обговорив пропозицію “Miyamoto International” щодо будівництва на Київщині сучасного комплексу із переробки відходів: “Цей проект вже впроваджується компанією в Україні за кошти міжнародних донорів. Домовилися запустити відповідні процеси, які, звичайно, ще потребуватимуть подальшої деталізації, підготовки належного техніко-економічного обґрунтування, залучення партнерів, які б забезпечили фінансовий супровід тощо. Але початок покладено. Зроблено черговий крок на шляху до системного та комплексного відновлення Київщини”.

Читайте: В КОВА заявили про взяття під жорсткий контроль всіх процесів відбудови регіону

Фото: Руслан Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона