Місто-побратим Мілвокі передасть Ірпеню захисне спорядження

image
3 Серпня 2022, 11:08
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Американське місто-побратим Мілвокі передасть Ірпеню захисне спорядження – бронежилети, каски, наручники і поліцейські кийки. Про це повідомляє видання «Milwaukee independent».

Зазначається, що міська рада Мілвокі наразі утрималася від передачі Ірпеню конфіскованої вогнепальної зброї, як це вирішила зробити мерія іншого американського міста – Маямі, однак ухвалила рішення про передачу захисного спорядження.   

Видання зауважує, що за програмою «Guns 4 Ukraine», започаткованою в Маямі в червні, до Ірпеня відправили партію конфіскованої зброї.

У статті згадується про те, що Президент України Володимир Зеленський присвоїв Ірпеню звання «місто-герой» після того, як місцева територіальна оборона та українські військові зламали план Путіна щодо захоплення столиці Києва та змусили російські війська відступити. Зазначається, що російське вторгнення призвело до знищення низки житлових районів Ірпеня, і в червні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин відвідав Мілвокі та зустрівся з мером Кавальє Джонсоном, щоб отримати допомогу для відбудови.

Видання відзначає, що «в рамках відновлення Ірпеня після визволення підтримання правопорядку також є пріоритетом мера Маркушина».

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни в Україні Мер Мілвокі Кавальє Джонсон ініціював створення фонду зі збору коштів для відбудови Ірпеня. Джерело: ITV