Місто готове залучати спеціалістів до роботи у Київському дитячому кардіоцентрі та забезпечувати їх гідною зарплатнею – Олександр Харченко
image
9 Жовтня 2020, 15:46
Поділитися:

9 октября 2020 г. 15:45

Заступник голови КМДА Олександр Харченко під час огляду бази для кардіоцентру, який планують відкрити наступного року, повідомив, що місто готове залучати висококваліфікованих спеціалістів до роботи у Київському дитячому кардіологічному центрі та забезпечувати їх гідною зарплатнею.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Олександр Харченко зазначив, що кардіоцентр створять на базі Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. І така співпраця важлива для міста, оскільки дає більше можливостей для підвищення кваліфікації лікарів чи співпраці з іноземними фахівцями.

“Це унікальний досвід взаємодії держави та територіальної громади міста Києва. Держава витрачає кошти на навчання та підвищення кваліфікації лікарів найвищих категорій, які оперують на дитячих маленьких серцях. На жаль, не всі висококваліфіковані спеціалісти – хірурги, кардіохірурги та дитячі хірурги, згодом мають можливість влаштуватися у профільний заклад. Створення Київського дитячого кардіологічного центру – це готовність міста залучати фахових лікарів, які пройшли високий рівень підготовки, забезпечувати їх заробітною платою і соціальними виплатами”, – зазначив Олександр Харченко.

в Телеграм

Нагадаємо, у вересні Київрада підтримали створення у столиці комунального некомерційного підприємства “Київський міський дитячий кардіологічний центр”. Він буде розміщений у новому 4-поверховому корпусі біля Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

У міському кардіоцентрі діти зможуть отримати спеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу: діагностику, медикаментозне лікування та хірургічну корекцію вроджених вад серця та судин.

Читайте: Віталій Кличко: У наступному році відкриємо в Києві міський дитячий кардіологічний центр

Фото: пресслужба КМДА.

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА