5 Квітня 2019, 10:53
Поділитися:

Головна  /  Міський турнір «Цікаві шашки»

|  05. 04. 2019

04 квітня 2019 року відбувся ІІІ Міський турнір «Цікаві шашки» серед дітей закладів дошкільної освіти  м. Біла Церква, організований управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради  за підтримки дитячо-спортивної школи «Юність», відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області.

У турнірі взяли участь  вихованці 37 закладів дошкільної освіти міста.

У третьому заключному етапі ІІІ Міського турніру «Цікаві шашки» взяли участь 12 дітей – переможців відбіркових турнірів з різних дитячих садків  міста. Із серйозним, відповідальним підходом змагалися маленькі гравці, виборюючи перемогу. З великим задоволенням, гордістю за фіналістів уболівали їхні однолітки, батьки та педагоги.

Турнір складався з шести турів, в перервах між якими діти мали змогу пограти та розважитися.

Змагання оцінювала суддівська колегія: директор комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» Володимир Корнієнко, провідний тренер, майстер спорту України міжнародного класу з шашок, суддя національної категорії, чотириразова чемпіонка світу з шашок Надія Чижевська; методист науково-методичного центру управління освіти і науки Валентина Семизорова.

На ІІІ Міському турнірі «Цікаві шашки» були присутні почесні гості:  заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій.

І місце здобув Шургальський Тимофій – вихованець ДНЗ №29, ІІ місце посів Гончар Владислав – вихованець ДНЗ №1, ІІІ місце виборола Данилова Амелія – вихованка ДНЗ №28. Вихователі отримали почесні грамоти та грошові винагороди.

Усі учасники турніру отримали подарунки від начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрія Петрика, дипломи та подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області та депутата Білоцерківської міської ради Дмитра Поліщука.