Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранок

Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранок
3 Грудня 2025, 14:47
Поділитися:

Міністерство у справах ветеранів України розпочинає контрактування фахівців, які готові працювати з ветеранами, ветеранами та членами їхніх родин, що потребують підтримки у відновленні, адаптації й поверненні до активного життя.

Це можливість для професіоналів стати частиною важливого проєкту, де ваш досвід напряму допомагатиме тим, хто пройшов війну і зараз вибудовує нову якість життя.

Ми шукаємо фахівців, чий досвід і професійність можуть стати реальною підтримкою для тих, хто пройшов війну та нині потребує адаптації. До участі в проєкті юридичні особи та фізичні особи-підприємці для надання послуг у межах експериментального проєкту відповідно до Постанови КМУ №1476 від 07.11.2025.

Фахівці укладатимуть договори безпосередньо з Мінветеранів із щомісячною звітністю, усі послуги для ветеранів і ветеранок повністю відшкодовуються з державного бюджету. 

Які послуги передбачає проєкт?

Обов’язкові:

підготовка індивідуального плану;
Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветераноквідновлення та підтримання рухових і функціональних можливостей;
Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранокформування навичок самообслуговування та самостійності;
Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранокконсультації щодо облаштування безпечного та функціонального середовища;
Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранокпідбір допоміжних засобів реабілітації;
Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранокпсихологічна допомога.

Проєкт реалізується Мінветеранів. Усі послуги для ветеранів і членів їхніх родин є безоплатними, а оплата суб’єктам надання послуг здійснюється в межах установлених граничних цін. Контрактування партнерів триває, тож географія надання послуг буде розширюватися.

Послуга працюватиме з 2026 року

Деталі: 063 230 23 25 (Відділ психологічної підтримки Мінветеранів)

За матеріалами Міністерства у справах ветеранів України

The post Мінветеранів розпочинає контрактування фахівців – надавачів послуг з абілітації для ветеранів і ветеранок appeared first on Київська обласна військова адміністрація.

Джерело: Київська обласна військова адміністрація