Мінус 37 дерев та 25 кущів: ремонтуватимуть з’їзди та заїзди до шляхопроводу на Онікієнка | Трибуна

Мінус 37 дерев та 25 кущів: ремонтуватимуть з’їзди та заїзди до шляхопроводу на Онікієнка | Трибуна
28 Червня 2024, 20:14
Поділитися:

На наступний виконком міськради виносять питання щодо зрізання 37- ми дерев різних порід та 25-ти кущів, які ростуть на загальноміській території по вулиці Онікієнка Олега.

Причина їх видалення – потрапляють у зону будівництва шляхопроводу через залізничні колії по вул. Онікієнка Олега, а саме на територію ремонту з’їздів та заїздів до шляхопроводу.

Комісія з виїздом на місце обстежила зелені насадження та склала акт, що ці дерева перебувають переважно в доброму стані.

Зрозуміло, що видаляти дерева потрібно, якщо мова про хворі та аварійні, що становлять загрозу для життя людей. Але в Броварах їх спилюють під будівництво нових будинків, ресторанів, офісів, магазинів, автозаправок… При цьому нас переконують, що йдеться про «розвиток міста».

Лише за останній місяць виконком надав дозвіли на гуртові видалення дерев, які перебувають в доброму або задовільному стані та не уражені хворобами.

Зокрема, видалення 33-ох дерев різних порід, які ростуть на загальноміській території по вулиці Олімпійська в зоні можливого будівництва школи І ступеня на території ІІ черги розширення кварталу «Олімпійський».

Також під час минулого виконкому чиновники вирішили, що варто спиляти алею тополь (15 із 16- ти дерев), які ростуть на вулиці Петлюри Симона, 13- 13-А. Ці дерева потрапили в зону капремонту – заплановано розширити проїзд до дитсадка «Джерельце» на 2 метри.

Як виняток – рішення пустити під ніж 48 дерев на території броварської лікарні, де всі обстежені дерева мали незадовільний стан, а деякі були вражені омелою.

Ні для кого не секрет, що зелені насадження є важливим елементом міської екосистеми: вони очищають повітря, покращують мікроклімат, регулюють температурно-вологісний режим на вулицях міста.

Вважаємо, що чиновникам слід одразу оприлюднювати інформацію про те, що на місці зрізаних дерев, які потрапили в межі капітального ремонту доріг чи нового будівництва, планується висадження нових зелених насаджень.
Якщо, звичайно, у влади є такі плани. Але поки що цим переймаються лише небайдужі активісти.

Читайте також:

Енергонезалежність у Броварській громаді від Ігоря Сапожка: «У вас є план?» – «Розглядаємо можливість»
Платних офіційних паркомісць у Броварах побільшає. Де, скільки та яка плата
Боротьба з ухилянтами: нові правила вступу в аспірантуру в 2024 році
Бронювання-2024: перелік посад держслужбовців

Джерело: Трибуна – Бровари