Міносвіти оголосило про пошуки нового ректора для КПІ імені Ігоря Сікорського

image
13 Березня 2024, 19:02
Поділитися:

13 березня 2024 г. 18:05

Міністерство освіти і науки (МОН) України оголосило конкурс на посаду ректора Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства освіти і науки України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У Міністерстві зазначили, що у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови (вільне володіння державною мовою першого або другого ступеня), мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

“Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб сайті Міністерства освіти і науки України”, – повідомили у пресслужбі МОН.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також додали, що крім стандартного набору документів, від кандидатів вимагають довідку про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, довідку про наявність або відсутність судимості тощо.

Раніше KВ повідомила, що Київська міська державна адміністрація (КМДА) у співпраці з Київським політехнічним інститутом (КПІ) ім. Ігоря Сікорського, Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge та Klitschko Foundation започаткували акселераційну програму “Стійке місто”. Метою проєкту є пошук інноваційних технологічних рішень для підвищення стійкості житлових будівель Києва.

Читайте: Ректор КНУ імені Шевченка під час війни придбав нове авто за 1,1 млн гривень

Фото: Великий Київ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона