Міноборони змінить формат меню військовослужбовців за натівським стандартом, – Резніков

image
25 Січня 2023, 20:26
Поділитися:

25 січня 2023 г. 20:20

Міністр оборони України Олексій Резніков ініціюватиме запровадження гнучких уніфікованих меню в системі забезпечення харчуванням військовослужбовців для запобігання корупційним зловживанням у цій сфері. Меню формуватимуть за поширеним у країнах НАТО підходом.

Про цеKВ стало відомо з допису міністра оборони Олексія Резнікова на Фейсбук 25 січня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

В основі формування нового, уніфікованого меню, каже Резніков, будуть не гроші та калорії, а одиниці виміру (грам/шт.) та калорії (“це поширений у НАТО підхід”).

На засіданні антикорупційного комітету ВР міністр озвучив зобов’язання запровадити таке меню впродовж 4-5 місяців.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Викликом є те, що існують особливі вимоги до харчування видів, родів та сил ЗСУ. Є ВМСУ, десантники, авіація зі своїми особливостями. Є відмінності між харчування у польових умовах на фронті та у пункті постійної дислокації. Весь цей масив необхідно опрацювати. Ми почали готувати ґрунт для цих змін восени, але під час війни маємо діяти акуратно, адже безперервність постачання продовольства – безумовний пріоритет. – зауважив очільник оборонного відомства.

Він також поінформував, що у планах Міноборони – розробити веганське, халяльне, кошерне меню та пісне меню християнської традиції: “Щоб цей вибір був. Адже Україну захищають різні люди”.

“Я буду звертатися до ринку з проханням підтримати перехід на систему меню. Так само я буду перебувати у постійному діалозі з ринком, щоб забезпечити стабільне харчування упродовж перехідного періоду”, – запевнив міністр оборони.

Читайте: Олексій Резніков: “У мене спільні цінності з тими, хто прагне очистити державні інституції від зловживань”

Фото: getty images

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона