Міноборони затвердило нові зразки БпЛА для армії за спрощеним алгоритмом

image
26 Жовтня 2023, 14:54
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 14:45

Міністерство оборони України допустило до експлуатації одразу кілька нових зразків безпілотних літальних апаратів (БпЛА) за новою схемою спрощеного допуску.

Про це KВстало відомо з повідомлення пресслужби Кабінету міністрів.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як йдеться в повідомленні, Міністерство оборони допустило до експлуатації одразу кілька нових зразків БПЛА. Зазначається, що процес допуску зайняв всього кілька днів: вперше це відбулося за схемою спрощеного допуску інновацій на полі бою.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“FPV-дрони – реальні інструменти для знищення ворога та захисту нашої країни, тому Міноборони робить усе, аби їх ставало більше. Нові вітчизняні розробки, які вже встигли випробувати та схвалити наші військові, є найкращим рішенням для поповнення арсеналу”, – наголосили в Кабміні.

Також в Уряді зазначають, що окремим досягненням є дрони, призначені для виконання бойових задач із цілодобового спостереження та розвідки вдень та вночі.

Крім того, в Кабміні наголошують, що 21 жовтня Уряд підтримав постанову, розроблену Міністерством оборони, про спрощений порядок допуску до експлуатації безпілотних систем та засобів радіоелектронної боротьби.

“Завдяки цьому сервісу вже надійшло 354 зразки від виробників озброєння та військової техніки. 108 зразків затверджено до експлуатації, 199 заявок вивчаються”, – підсумовують в Кабміні.

Нагадаємо, Верховна Рада (ВР) провалила голосування за законопроект, який передбачав забрати у місцевих бюджетів частину податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу. За ініціативою Уряду, кошти прямували би не до бюджету громад, а до спеціального фонду державного бюджету, в тому числі і на закупівлю дронів.

Читайте: Рада провалила голосування за законопроект, який забрав би військовий ПДФО у громад

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона