Міненерго: Ситуація в енергосистемі України станом на 20 грудня
У ніч з 19 на 20 грудня ворог атакував об’єкти генерації, розподілу та передачі електроенергії у Миколаївській, Херсонській, Донецькій та Дніпропетровській областях.
Внаслідок атак рф на ранок є знеструмлені споживачі в Миколаївській, Херсонській, Донецькій та Одеській областях.
Також ворог знову цілив у працівників однієї з теплоелектростанцій прикордоння. На щастя постраждалих немає.
Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
В усіх регіонах України сьогодні застосовуються графіки погодинних відключень. Також у всіх регіонах України продовжують діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.
Актуальні для Київської області графіки розміщуються на офіційних ресурсах ДТЕК Київські регіональні електромережі.
Перевірити графіки можна тут:
http://www.viber.com/dtekkyivregionelektromerezhi
http://t.me/DTEKKyivRegionElektromerezhiBot
https://www.dtek-krem.com.ua/ua/shutdowns
За матеріалами Міністерства енергетики України
The post Міненерго: Ситуація в енергосистемі України станом на 20 грудня appeared first on Київська обласна військова адміністрація.
Джерело: Київська обласна військова адміністрація
