Мешканців Воронькова закликають озеленити прибудинкові території

image
7 Червня 2024, 13:48
Поділитися:

Звернення до мешканців багатоповерхівок на вул. Вишневій та Центральній у Воронькові з’явилося на Фейсбук сторінці виконкому Вороньківської сільради. Його автором є голова громадської ради села Валентина Пилипенко.

Жінка пише, що здивована спокоєм та неорганізованістю жителів вказаних будинків, що колись отримали безкоштовні квартири від колишнього радгоспу-заводу «Дніпровського». 

За її словами, тоді як на територіях багатоповерхівок на інших вулицях села — Парковій, Горовій — чистота і лад, трава викошена, а на клумбах квіти, на Вишневій і Центральній будинки «стоять, як сироти».

«…Ні деревця, ні квіточки. Проживаємо ніби останній день. Між будинками є гарна територія, але чомусь навіть дереву не захотіли дати життя. Сільська рада висадила садок, а от доглянути і покосити, як бачимо, ви не наважуєтесь. Хочеться запитати, яким же повітрям ви будете дихати? Що залишите дітям? Чи поселиться на вашій території хоч одна пташка? Ваша байдужість, ваша інертність дуже засмучує. Немає ніякої згуртованості. Якщо не можете визначитись хто повинен це робити, то найміть людей, які це зроблять», — закликала вона. 

На звернення вже відреагували мешканці Воронькова. Вони запитують, хто та як забезпечить полив водою рослин під час відключень електроенергії, коли насоси не працюють, та зауважують, що узагальнена думка про мешканців 60-ти квартир ображає тих із них, хто підтримує чистоту та доглядає за прибудинковою територією, в тому числі деревами. 

А хто доглядає за вашими прибудинковими територіями? Чи долучаєтеся ви до їх озеленення?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама