Мешканців Святошино запрошують для обговорення питання щодо визначення можливих локацій для розміщення меморіалів у районі

image
25 Жовтня 2023, 12:14
Поділитися:

25 жовтня 2023 г. 12:04

Завтра, 26 жовтня, мешканців Святошинського району Києва запрошують для для обговорення питання щодо визначення можливих локацій для розміщення та облаштування майбутніх меморіальних просторів, де будуть встановлені пам’ятники чи пам’ятні плити з іменами всіх загиблих святошинців у війні.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Святошинської РДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Запрошуємо до участі в публічному громадському обговоренні розташування майбутніх меморіальних просторів на території району. Сьогодні особливого значення набуває вшанування пам’яті воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину. Для цього визначаються місця пам’яті”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що РДА спільно з громадською радою пропонує для обговорення питання щодо визначення можливих локацій для розміщення та облаштування майбутніх меморіальних просторів, де будуть встановлені пам’ятники чи пам’ятні плити з іменами всіх загиблих святошинців у російсько-українській війні в одному з парків чи скверів або інших зелених зон у Святошинському районі.

Громадське обговорення пройде завтра, 26 жовтня, у приміщенні сесійної зали Святошинської РДА по вул. Берестейська, 97.

Нагадаємо, у Києві з’явився мурал, створений в пам’ять про воїна Максима “Регбіста” Яловцова. Як йдеться у ЗМІ, його створили на будинку по вулиці Милославській, 25 (Троєщина).

Читайте: На столичній Троєщині з’явився стінопис на честь загиблого українського воїна

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона