Мешканці Гостомеля обурюються цінами на акти обстеження постраждалих будинків
22 Липня 2022, 17:57
Поділитися:

22 липня 2022 г. 17:46

Гостомель продовжує гучно вирішувати питання обстеження житла. Так, Гостомельська військова адміністрація пропонує мешканцям заплатити за обстеження зруйнованого житла та вже пізніше отримати відшкодування вартості звіту.

Про це, як передає KВ, йдеться у дописі мешканки громади.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Гостомельців така пропозиція обурює – одноразова допомога на оплату вартості обстеження пошкоджених домівок складає не більше ніж 5000 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Військова Адміністрація пропонує отримати цільову одноразову матеріальну допомогу для оплати робіт з виконання звітів з обстежень профільними організаціями, у розмірі до 5000,00 грн, але не більше суми вартості робіт”,- йдеться у пам’ятці.

Нижче мешканцями надається інструкція, за якою власник зруйнованого майна має сам замовити собі обстеження домівки, оплатити його, та вже потім подати документи на відшкодування вартості у місцевий ЦНАП.

“Акт обстеження повністю зруйнованого житла, коштує 5000 грн – хочеш акт- плати! А потім, колись – ця сума компенсується! Таке ставлення до людей!”,- коментують обурені мешканці у соціальних мережах.

17 липня, на звіті голови Гостомельської ВА Тараса Думенка жителі також скаржились на вартість актів, тільки називали зовсім інші цифри – до 18500 тисяч гривень. Натомість, Думенко запевняв – можна замовити обстеження й за 1800 гривень та обіцяв надати перелік постачальників таких послуг.

Нагадаємо, як раніше писала KВ, в Гостомелі на Київщині продовжує зростати невдоволення. Місцеві розлючені і стривожені: у зруйнованих оселях немає світла, газу, води, стверджують, що затримується відбудова, немає грошових відшкодувань.

Читайте: Догана: Гостомельська громада обурена млявістю влади та вимагає дій

Фото: Радіо Свобода

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона