Мережі виявилися НЕ безхазяйними

image
20 Жовтня 2023, 16:16
Поділитися:

26 липня 2022 року Бориспільською міською радою було прийняте рішення № 1947-26-VIII «Про прийняття безоплатно до комунальної власності Бориспільської міської територіальної громади безхазяйних електроустановок та електричних мереж (трансформаторних підстанцій, повітряних ліній електропередач)». А на сесійному засіданні 12 жовтня 20243 депутати вносили зміни до цього рішення. Із переліку об’єктів, які торік у липні були визнані безхазяйними, були виключені два пункти: 

1.7.Трансформаторну підстанцію ТП-1041, з повітряними та кабельними лініями електропередач ПЛ-0,4 кВ по вул. Чумацька до багатоквартирних будинків за адресою вул. Київський Шлях, 1, 1а, 1б, 1в, в м. Бориспіль.

2.7.Трансформаторну підстанцію ТП-1041, з повітряними та кабельними лініями електропередач ПЛ-0,4 кВ по вул. Чумацька до багатоквартирних будинків за адресою вул. Київський Шлях, 1, 1а, 1б, 1в, в м. Бориспіль.

Причину пояснив депутат Бориспільської міської ради, член комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації, благоустрою та екології Микола Корнійчук. Він повідомив, ті об’єкти мають власника. Свого часу на посаді першого заступника Бориспільського міського голови виникали непорозуміння із власником тих мереж, який не хотів їх обслуговувати. До згаданих об’єктів підключені приватні будинки біля арки, що на 35 кілометрі, і дво- та триповерхові багатоквартирні будинки.

Відкритим залишається питання, чи сприятиме наявність господаря надійності електропостачання цих будинків?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама