Мер Кличко зірвав будівництво метро на Виноградар, а тепер бреше про метро на Троєщину, – експерт
6 Жовтня 2021, 20:59
Поділитися:

6 октября 2021 г. 20:38

Мер Києва Віталій Кличко, який раніше зірвав будівництво метро на Виноградар, тепер бреше про роботи зі створення метро на Троєщину.

Про це KV стало відомо з повідомлення на сторінці директора Інституту соціально-політичного проєктування “Діалог” Андрія Миселюка у Facebook.

“Правда, уроки з зірваних термінів не побудованого метро на Виноградар витягнув: потрібно розповідати про плани та перспективи обнадійливо, але обтічно – ні в якому разі

не називаючи точних термінів їх втілення” – розповів експерт.

Він зазначив, що Кличко якось уже “обпалювався” з чіткими термінами – зокрема, метро на Виноградар, дві станції якого повинні були відкрити в цьому році, взагалі не будується.

в Телеграм

“Тому що гроші з нього перекинули на Подільсько-Воскресенський міст (і в результаті вони там просто розчинилися). А цей міст, між іншим, за словами Кличка, повинні були відкрити … ще в минулому році. У 2020-му. Тепер він так само твердо обіцяє зробити це до кінця нинішнього року. 2021-го. А по факту – і тут терміни зірвані”, – написав Миселюк.

Він поставив запитання: як пускати метро на Троєщину, якщо немає моста?

“Загалом, побоювання мера називати конкретні терміни цілком зрозумілі. Незрозуміло тільки, навіщо так відверто піаритися на об'єкті, який планується будувати цілу вічність”, – зауважив Миселюк.

Він пояснив, що в новому розпорядженні КМДА №2108 від 5 жовтня про будівництво метро на Троєщину повністю прибрані часові орієнтири, хоча раніше в розпорядженні було сказано про намір “здійснити в 2018-2025 роках” будівництво Подільсько- Вигурівської лінії від Кільцевої дороги до житлового масиву Вигурівщина-Троєщина.

“Тепер у цьому пункті дат немає”, – резюмував експерт.

Фото: відкриті джерела

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА