Медичний батальйон “Госпітальєри” звертається до українців по допомогу
8 Липня 2022, 15:06
Поділитися:

8 липня 2022 г. 14:50

6 липня 2022 року Медичному Добровольчому Батальйону Госпітальєри /Hospitallers Paramedics/ виповнилось 8 років. За 8 років війни на Донбасі парамедиками батальйону на передовій було врятовано понад 3000 поранених, а з моменту повномасштабного вторгнення військ рф в Україну до початку липня врятували ще понад 2200 життів. Батальйон не отримує підтримки від держави й оголосив збір 15 млн гривень для подальшого забезпечення своєї діяльності.

Про звернення батальйону до українців по допомогуKВ дізналася з повідомлення командира “Госпітальєрів” Яни Зінкевич на своїй сторінці у Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Сьогодні нашому Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Hospitallers Paramedics виповнилось 8 років.

Багаторічна робота наших добровольців, надання допомоги понад 5 тис поранених, це заслуга кожного з нашої команди. Пишаюсь бути командиром кожного.

І вже будую плани, що ми будем робити після перемоги.

Заодно прошу приєднатись до збору 15 млн гривень для нашого батальйону та забезпечення його діяльності.

Завдяки пожертвам навіть 5, 10 гривень нам вдається рятувати життя щодня вже стільки років”,- написала Яна Зінкевич.

На її сторінці у Facebook надано усі реквізити для надання батальйону фінансової допомоги.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Госпітальєри” – добровольча організація парамедиків, члени якої – це волонтери, які не отримують грошового забезпечення. Батальйон не отримує підтримки від держави та своєю діяльністю завдячує виключно людям, які долучені до роботи організації та благодійним внескам, які надходять.

Зазначимо, що Яна Зінкевич поєднує діяльність у батальйоні із роботою секретарем комітету охорони здоров‘я нації у Верховній Раді, є Народним депутатом України та відзначена нагородами “Народний Герой України”, орденом “За заслуги” III ст. та памʼятним знаком “За воїнську доблесть”.

Для порятунку життів наших захисників “Госпітальєри” потребують не тільки фінансової допомоги, а й великий перелік медикаментів та розхідників. Найбільша потреба наразі існує в джгутах-турнікетах – сучасних високоефективних засобах для зупинки кровотечі, адже при пораненні це важливо зробити в перші 30 секунд. Щодня є необхідність у десятках, а іноді й сотнях турнікетів, то ж команда батальйону звертається до благодійників по допомогу у придбанні засобів.

Фото: Facebook Яни Зінкевич

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона