Медаль “Почесний громадянин Фастівської громади”

image
16 Травня 2024, 12:36
Поділитися:

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорії: виконавчий комітет Фастівської міської ради; 08500, Київська область, м. Фастів, пл. Соборна,1; код ЄДРПОУ – 04054926; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Медаль “Почесний громадянин Фастівської громади”» – код національного класифікатора України ДК021:2015«Єдиний закупівельний словник» – 18530000-3: Подарунки та нагороди.
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-14-009671-a
4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника .
Очікувана вартість предмета закупівлі: 59 551 грн. 00 коп. (П’ятдесят дев’ять тисяч п’ятсот п’ятдесят одна гривня 00 коп.).
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі/ бюджетного призначення: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатом проведення моніторингу цін, шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках.
Процедура закупівлі: застосовується процедура відкритих торгів (у порядку, визначеному Особливостями).

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів