Майже в 1,8 млрд гривень оцінюється перший етап будівництва аеропорту “Біла Церква”
8 Квітня 2021, 15:25
Поділитися:

аеропорт бц, аеропорт біла церква, аеропорт в білій церкві, будівництво аеропорту в білій церкві

План реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року передбачає в 2021 році розвиток міжнародного аеропорту “Біла Церква” з мультимодальною інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень.

Згідно з планом реалізації транспортної стратегії, перший етап реалізації проєкту розвитку Міжнародного аеропорту “Біла Церква” оцінюється в 1,78 млрд грн ($ 66 млн), в якості джерел фінансування вказані місцевий, обласний та державний бюджети, пільгове кредитування і / або гранти міжнародних фінансових організацій, – передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Термін виконання проєкту – 2021 рік.

Проєкт також передбачає будівництво сучасного центру технічного обслуговування і ремонту повітряних судів.

Планується проведення робіт з реконструкції аеродрому, будівництва перону, мультимодального вантажно-логістичного комплексу, пасажирського терміналу, ангарів для центру техобслуговування повітряних суден, а також спецбудов для ведення аеропортової діяльності.

Крім того, планується установка радіотехнічного обладнання засобів посадки та світлосигнальної системи для злітно-посадкової смуги.

Джерело: Новости Білої Церкви

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА