Майже 16 тисяч родин на Київщині отримають компенсацію за електроопалення
image
3 Лютого 2021, 01:29
Поділитися:

2 февраля 2021 г. 16:03

Компенсації за електричне опалення у Київській області отримають майже 16 тисяч родин. Кошти будуть нараховуватись на особисті рахунки споживачів автоматично.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

“Уряд робить крок за кроком, щоб населення сплачувало за комунальні послуги менше. Це підтверджують кілька ключових фактів. По-перше, Кабмін спростив доступ українців до оформлення житлових субсидій. По-друге, у січні встановив граничну вартість тарифу на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. І, по-третє, учора вже затвердив порядок компенсації за електроопалення, яка буде надаватись у зв’язку зі скасуванням пільгового тарифу на електроенергію”, – зазначив очільник Київщини Василь Володін.

Компенсації будуть сплачуватись із державного бюджету.

Згідно з порядком, кошти спочатку будуть спрямовуватись постачальникам універсальних послуг. Ті в свою чергу зараховуватимуть їх, як часткову оплату за спожиту у I кварталі 2021 року електричну енергію, на особові рахунки споживачів.

в Телеграм

При цьому постачальники універсальних послуг повинні поінформувати споживача про надану йому компенсацію шляхом розміщення відповідної інформації у платіжному документі, а також в особистому кабінеті споживача.

Зазначимо, що претендувати на допомогу можуть:

люди, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних електроопалювальними установками;
люди, які проживають у багатоквартирних будинках, які не газифіковані природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі у сільській місцевості);
багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Усього в Україні, як наголошував Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, компенсацію отримають понад 600 тисяч українських родин. На це з держбюджету виділять 1,4 млрд грн.

Читайте: Власники паїв на Київщині зможуть вільно розпоряджатись своєю землею, – Василь Володін

Фото: zaxid.net

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА