Масштабні пошкодження після ворожого удару: в яких районах впали уламки БпЛА

Сьогодні, сьомого липня, уламки БпЛА впали в трьох районах. Про це повідомляє КМДА й Віталій Кличко в телеграм-канале.
Де виявлені масштабні пошкодження ?
Після опівночі в Києві лунали сильні вибухи – працювала ППО, а небо атакували ворожі БпЛА. На жаль, уламки деяких із них впали в трьох районах на Правому та Лівому берегах Києва, а саме:
У Деснянському районі
Внаслідок падіння уламків БпЛА пошкоджено фасад адміністративної будівлі, газову
трубу та порожній резервуар. Горіння уламків ліквідували. Потерпілих немає.
Також унаслідок падіння уламків БпЛА сталось загоряння автомобіля — пожежу ліквідували. Вибуховою хвилею пошкоджене скління нежитлової будівлі та поруч розташовані автівки.
У Солом’янському районі
Уламки збитого БпЛА впали на автомийку. Пошкоджені авто та труба водопостачання. Пожежі не було, постраждалих, попередньо, теж немає.
У Голосіївському районі
Уламки БпЛА пошкодили вікна в офісній будівлі. За попередньою інформацією, без постраждалих. Також пошкоджена тепломагістраль великого діаметра. Комунальники вже працюють над ліквідацією аварії.
Застереження про загрозу в небі
У період війни ворог часто змінює тактику дій. Попри це, над Києвом і Київщиною щодня зберігається небезпека в небі. З цієї причини моніторингові канали та представники влади закликали громадян залишатись в безпеці та дотримуватись правил інформаційної тиші після оголошення повітряної тривоги:
Не фотографуйте та не знімайте на відео роботу наших захисників;Не нехтуйте правилами безпеки;Залишайтеся в укриттях до закінчення повітряної тривоги.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua
Відео
