Марина Порошенко закликала Київраду не повторювати помилки центральної влади: у програмі розвитку Києва викривлені пріоритети

image
25 Грудня 2020, 01:29
Поділитися:

24 декабря 2020 г. 16:27

Програма економічного і соціального розвитку Києва у 2021 році, яку винесли на засідання Київради, не відповідає ні вимогам часу, ні очікуванням киян. Про це заявила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, депутат з фракції “Європейська Солідарність” Марина Порошенко. Вона зауважила, що в бюджеті столиці на наступний рік скорочується фінансування охорони здоров’я, натомість виділяються мільярди гривень на проекти, які не будуть завершені у 2021-му.

Про це KV стало відомо із повідомлення на сайті партії “Європейська Солідарність”.

“Сьогоднішнє засідання Київради без перебільшення є знаковим. Саме сьогодні кияни отримають перший сигнал – чи не помилилися вони з вибором. Чи дійсно обрали близьку до людей київську владу, яка з перших своїх кроків готова правильно розставляти пріоритети, захищати інтереси своїх виборців, а не ошукувати їх, виконуючи домовленості з кураторами з Банкової. І наскільки місцева влада відчуває виклики, які стоять перед столицею у наступному році”, – зауважила Марина Порошенко.

в Телеграм

Вона зазначила, що у фракції “Європейська Солідарність” детально вивчили проект Програми економічного і соціального розвитку Києва.

“У нас є великі сумніви, що ця програма відповідає як вимогам часу, так і очікуванням киян. Перше, на що повинні зараз йти кошти – це точно не на сумнівне “велике крадівництво”, а на охорону здоров’я та соціальний захист наших громадян. Але в програмі, яка нам пропонується, ми цього не бачимо”, – наголошує Порошенко.

“На державному рівні ми вже бачили, до чого призводять хаотичні, непідготовлені та абсолютно нелогічні рішення. Тому наше завдання як депутатів – не повторювати помилок центральної влади, яка шалено втрачає довіру і підтримку”, – переконана Марина Порошенко.

Вона нагадала, що після аудиту депутатів з “Європейської Солідарності” Київрада віднайшла і перерозподілила 422 млн гривень, які спрямували в лікарні.

“Ми були щиро здивовані, чому цього не було зроблено раніше. Бо вчасне реагування – це і є елемент ефективного управління. Добре, що наше рішення створило можливості медичним закладам ще в цьому році закупити все необхідне для лікування хворих на коронавірус”, – вважає Марина Порошенко.

“Поправки, які я та мої колеги по фракції, внесли до Програми, стосуються нагальних питань. Натомість в розданому проекті вони проігноровані. І ми бачимо явне викривлення пріоритетів. З одного боку – мільярди гривень на великі проекти, які ніхто навіть і не збирається завершувати в наступному році. З іншого – скорочення фінансування медицини. І це під час пандемії коронавірусу”, – обурюється голова профільної комісії.

“Саме тому ці ризики не дають “Європейській Солідарності” вагомих аргументів голосувати за цю програму в тому вигляді, в якому нам її нав’язують. Ми не зможемо цього зробити, поки вона не стане дійсно соціально і економічно орієнтованою на киян”, – резюмувала Марина Порошенко.

Фото: партія “Європейська Солідарність”

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона