Маріупольський міський ліцей відновлює свою роботу у Києві

image
5 Серпня 2022, 14:00
Поділитися:

5 серпня 2022 г. 13:31

Маріупольський міський ліцей відновлює свою роботу. Він відкриває свої двері у Києві на вул. Миколи Юнкерова, 55. Ліцей проводить набір учнів. Також у ньому продовжуватимуть навчання понад 200 учнів, які виїхали з окупованого Маріуполя.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Маріупольської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Дякую міністру молоді та спорту України Вадиму Гутцайт, меру Києва Віталію Кличку за небайдужість та увагу до маріупольців. Київ став для багатьох другою домівкою. І не лише для маріупольців, але й наших навчальних закладів. Зокрема, міського ліцею. Це один з найкращих закладів освіти не лише Маріуполя, але й всієї країни. Разом ми зберегли його та освітні можливості для наших дітей”, – розповів міській голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Згідно з повідомленням, педагогічний колектив ліцею виступив з ініціативою зберегти навчальний заклад і маріупольський муніципалітет її підтримав. Завдяки цьому, понад 200 учнів, які виїхали з міста, продовжуватимуть навчання у закладі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що ліцей може прийняти більше учнів і зараз проводиться набір. Вступити до нього можуть учні 8-11 класів за профілями: англійська, німецька, французька мови та фізико-математичний профіль. Деталі про вступ до ліцею – за посиланням.

Нагадаємо, 29 липня розпочався прийом заяв для здобуття вищої освіти від найбільшої аудиторії вступників – випускників 11-х класів. Також до 23 серпня триватиме прийом заяв від вступників на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста.

Читайте: В Україні розпочався прийом електронних заяв для здобуття вищої освіти

KВ писала, що на Київщині завершується основна сесія складання Національного мультипредметного тесту. Цього року він замінив ЗНО через російську військову агресію.

Читайте: Більше 11 тисяч випускників складали Національний мультипредметний тест на Київщині

Фото: відкриті джерела.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона