Малий та середній бізнес Київщини сплатив майже 2 мільярди гривень єдиного податку
image
10 Листопада 2020, 16:38
Поділитися:

З початку року малий та середній бізнес Київщини сплатив майже 2 мільярди гривень єдиного податку. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. Так, станом на 1 листопада спостерігається приріст у 8% порівняно з аналогічним показником минулого року. Наразі кошти, що надійшли до бюджетів територіальних громад, дорівнюють майже 2 мільярдам гривень єдиного податку. При цьому, сума додаткових коштів складає 144 мільйони гривень.

Найбільші суми єдиного податку надійшли від підприємців, зареєстрованих у Києво-Святошинському районі – 368,6 млн грн, Білоцерківському – 352,2 млн грн та Ірпінському районі – 276,1 млн грн.

Варто зазначити, що фізичні особи-підприємці забезпечили більшу частину надходжень, сплативши 1,5 мільярда єдиного податку з темпом приросту у 10% або 142,6 млн грн.

 Юридичні особи ІІІ групи перерахували до місцевих бюджетів 201,4 млн грн. У свою чергу, сільгоспвиробники-спрощенці сплатили 220,6 млн грн, що на 1,3 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду 2019 року.

З 02.04.2020 набрав чинності Закон України від 30.03.2020  №540-IX яким внесено зміни до  ст.291 Податкового Кодексу та  збільшено граничні обсяги доходу, які надають право СГ застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Гу ДПС у Київській області нагадує, що з урахуванням внесених змін, граничний обсяг доходу для платників І групи становить 1,0 млн грн (до внесених змін було 300,0 тис. грн). Для другої групи встановлено граничний обсяг доходу 5,0 млн грн (було 1,5 млн грн), для третьої групи встановлено  обсяг доходу 7,0 млн грн (було 5,0 млн грн).

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням  www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Підписуйтеся на telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_uaДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА