Мала сцена «Веселих ноток» шлях до великих професійних майданчиків
image
10 Квітня 2019, 19:59
Поділитися:

Головна  /  Мала сцена «Веселих ноток» шлях до великих професійних майданчиків

|  10. 04. 2019

10 – 11 квітня в м.Біла Церква відбувається традиційний міський фестиваль дитячої творчості «Веселі нотки – 2019».

Цими днями, на сцені Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І–ІІІ ступенів № 16 ім. М.О Кириленка,  більше 280 юних талантів із 36  дошкільних навчальних закладів, віком від трьох до шести років, кращі серед найкращих, даруватимуть радість усім присутнім у залі.

Фестиваль дитячої творчості «Веселі нотки» – результат копіткої роботи наставників малюків, які намагаються різними способами виявити обдарованих і талановитих дітлахів, прагнуть максимально розвинути здібності, що закладені в них від природи.

На сцені дітлахи показали свої найкращі здібності, гідно проявили себе, дарували яскраві, позитивні емоції. Вихователі та батьки  були щиро горді за малечу.

На цьому фестивалі вихованці ДНЗ продемонстрували свої здібності у номінаціях: «Пісенні  композиції»; «Хореографія»; «Художнє читання». 

Організатором заходу  виступило управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.  Відкриваючи його, начальник даного управління Юрій Петрик наголосив, що цей фестиваль є великою подією в житті міста, адже дає можливість оцінити здібності і таланти кожної дитини, які були помічені вихователями.

«З такої невеликої сцени починається шлях на велику, і це дійсно так, адже  наші маленькі зірочкі: Вероніка Морська, Катя Манузіна, Настя Багінська, які сьогодні відомі на всю країну, у свій час починали саме зі сцени «Веселих ноток». Переконаний, що і серед сьогоднішніх учасників фестивалю також є майбутні зірочки», – зазначив Юрій Петрик.

Начальник управління освіти і науки висловив слова вдячності вихователям, музичним керівникам дитячих садочків за те, що вони роблять перспективну справу, вкладають у дітей уміння бути активним та розвивають таланти, комунікабельність та товаристкісь, які неодмінно знадобляться їм у дорослому житті

Фотогалерея

Джерело: Біла Церква – офіційний сайт

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА