Макарівські рятувальники пройшли спеціальну фізичну підготовку
20 Серпня 2021, 13:40
Поділитися:

19 серпня з особовим складом першого караулу 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Макарів було проведено заняття із спеціальної фізичної підготовки: «Робота в апаратах ЗІЗОД на свіжому повітрі».

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на ГУ ДСНС України у Київській області.

ЗІЗОД – засіб індивідуального захисту органів дихання призначений для захисту дихальних шляхів користувача від вдихання повітря, яке спричиняє шкідливий вплив на здоров’я.

Мета заняття: покращення практичних навичок та рівня фізичної підготовки для реагування на пожежі на надзвичайні ситуації.

Під час занять був відпрацьований порядок включення та виключення з апаратів на стиснутому повітрі, силові вправи та методику дій у випадку пошкодження цілісності шолом-маски.

Запис Макарівські рятувальники пройшли спеціальну фізичну підготовку спершу з’явиться на Інформаційне агентство "MKV".

Джерело

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА