Макарівська громада долучилася до Всеукраїнського проєкту «Гай дитячих снів» присвяченого дітям, які загинули внаслідок війни

image
23 Жовтня 2023, 19:35
Поділитися:

На території Макарівської лікарні висадили 100 райських яблунь в пам’ять про семеро діток громади, які загинули внаслідок агресії російської федерації.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макарівського селищного голови Вадима Токаря.

“Для нас це місце є символічним, адже під час активної фази бойових дій у підвалі терапевтичного корпусу народилося 2 діточок. Також це місце символічне тому, що ми повинні створити осередок пам’яті, затишку, щоб кожна людина змогла прийти сюди поринути в свої думки, помолитися та згадати всіх тих невинно вбитих жертв російсько-української війни”, – розповів Макарівський селищний голова.

Дерева символізуватимуть вічне життя та спокій і є нагадуванням про те, що українці, зокрема й мешканці громади, ніколи не забудуть і не пробачать росії її злочини, вчинені проти нашого сьогодення і майбутнього.

Довідка ІА “MKV”

Проєкт «Гай дитячих снів» реалізовується групою 1+1 media, командами «Сніданку з 1+1» та ТСН, спільно з БФ «Озеленення України» в межах глобальної екологічної ініціативи з озеленення планети «Greening of the Planet».

“Дякую організаторам та всім учасникам, які долучилися до реалізації цього масштабного екологічного проекту”, – зазначив Вадим Токар.

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що в Макарівській громаді відкрили «Чудо містечко» для людей похилого віку, які втратили оселі через війну.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело