Маємо новий потужний пакет підтримки від Німеччини – Зеленський

Маємо новий потужний пакет підтримки від Німеччини – Зеленський
21 Листопада 2023, 20:52
Поділитися:

21 листопада 2023 г. 20:45

Президент України Володимир Зеленський повідомив про черговий пакет оборонної допомоги від Німеччини. Німеччина надасть оборонну підтримку на суму в 1 мільярд 300 мільйонів євро.

Про це, як стало відомо KВ, Володимир Зеленський повідомив у Telegram-каналі.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Маємо новий потужний пакет підтримки від Німеччини. Це оборонна підтримка – 1 мільярд 300 мільйонів євро. І серед іншого в цьому пакеті посилення нашої ППО, а саме виробництво нових систем “Айріс-Т” й ракети для ППО. Завдяки цьому наші міста, тисячі життів наших людей будуть врятовані від російського терору”, – повідомив Президент України.

Він також відзначив, що в цьому пакеті також є артилерія.

Зеленський зауважив, що Німеччина – серед лідерів у допомозі нашому захисту, нашій державі та в збереженні миру в усій Європі.

“Ми обговорили з паном міністром Борисом Пісторіусом ситуацію на полі бою зараз, нашу співпрацю, зокрема, у спільному виробництві озброєнь – в усьому тому, що допоможе захистити і Україну, і всю нашу Європу”, – додав Володимир Зеленський.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше KВ повідомляла, що до Києва вранці у вівторок, 21 листопада, з неоголошеним візитом прибув міністр оборони ФРН Борис Пісторіус. Це вже другий візит міністра до столиці України з моменту вступу на посаду міністра оборони. Основні теми поїздки – навчання українських солдатів та військова допомога.

Читайте: Голова Міноборони Німеччини Пісторіус прибув до Києва з неоголошеним візитом

Фото: ukrinform.com

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона