Ловіть хороми! ТОП-5 квартир у Києві, дешевших за 10 тисяч доларів

image
22 Травня 2024, 09:21
Поділитися:

Квартира в мегаполісі, та ще й у столиці – це бажаний подарунок для багатьох українців. Втім, ціни на київському ринку нерухомості майже не лишають шансів.

“Майже”, бо редакція 44.ua все ж постаралась знайти для вас цілих п’ять квартир з ціною, нижчою за 10 тис. доларів.

19 кв. м без балкона за 5,2 тисячі доларів

Відкриває підбірку новобудова у Дарницькому районі. На момент публікації цей об’єкт ще не здано в експлуатацію. Коштувати одна квартира там буде 5200 доларів. За ці скромні кошти вам обіцяють 19,19 квадратних метрів без балкона, вибір одного з трьох поверхів та зелену зону поряд.

Що цікаво: власник сам розуміє, що за таку ціну люди можуть задуматись щодо придбання двох (або більше) квартир та подальшого об’єднання житлової площі. Тому він одразу зазначає, що не має нічого проти такого підходу. Наче його хтось питав би, чи не так?

Контакти: +38(050)3518840.

17 кв. м (теж без балкона) за 4,7 тисячі доларів

Судячи з усього, аналогічний об’єкт будується десь поряд. Він уже на іншій стадії реалізації – є облицювання на фасаді, а ще чомусь поменшало квадратних метрів. Знову власник не проти об’єднання проданих квартир, а ще так само Дарницький район.

19 квадратів, тепер 17. Щоправда, і ціна трохи нижча: лише 4,7 тис. доларів. Цікаво, а далі в цього веселого забудовника метраж буде ще менший, чи все ж навпаки?

Контакти: +38(095)0266449.

19 кв. м на першому поверсі за 8,5 тисячі доларів

Ще один будинок мрії збудували десь коло ст. м. “Лісова”. Де точно – на жаль, не скажемо, бо власник зумів сфотографувати лише кухонне вікно та стіну у душовій. Ми дуже раді за його талант фотографа, але все ж для геолокації цього недостатньо.

19 кв. м доступні лише на першому поверсі будівлі. У об’яві написано, що “все продумано”.

Контакти фотографа від Бога: +38(063)6522618.

19 кв. м за 8,1 тисячі доларів

Власник (чи забудовник) стверджує, що ця квартира йде майже задарма. Що ж, він явно не читав перші дві об’яви у нашій підбірці! До нових деталей: це житло продається у Дніпровському районі, поверх другий, поряд є озеро.

Контакти: +38(093)6881218.

17 кв. м з розумним плануванням, 5,2 тисячі доларів

Вам не почулось, власник квартири площею в 17 квадратних метрів хвалиться саме розумним плануванням. Ми завжди любили скромних людей! Якщо коротко – знову Дарниця, тож жодної пропозиції на правому березі ми для вас офіційно не змогли знайти. Та й не дивно.

І знову перший поверх. Щоправда, якщо ви мріяли заїхати в ці апартаменти прямо зараз – на жаль, не вийде. Доведеться почекати літа. Саме тоді об’єкт здадуть в експлуатацію.

Контакти: +38(063)6522618 (це знову той продавець, який класно фотографує).

Нагадаємо, раніше ми писали про машини вартістю до 2 тис. доларів, які можна придбати у столиці.

Хочете дізнаватись ще більше новин Києва, Київщини та України? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua