Люблячий батько, турботливий син та дядько: під час бойового завдання загинув військовик із Київщини, – ФОТО

image
25 Жовтня 2023, 16:54
Поділитися:

На Харківщині загинув український військовий Володимир Хороба. Мешканець Фастова Київської області отримав смертельне поранення під час танкового обстрілу ворога.

Про це повідомили в пресслужбі Фастівської міської ради.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини Києва, Київщини та України.

Фастівська громада у скорботі. Під час виконання бойового завдання, захищаючи честь і волю України, смертю хоробрих поліг фастовець Володимир Віталійович Хороба, – повідомили в пресслужбі.

Захисник України народився 20 квітня 1972 року в селі Ставище Житомирської області. Освіту отримав у Фастівському професійно-технічному училищі. Далі була строкова служба в армії, опісля повернувся до Фастова та пішов працювати на завод “Факел”. У 1995 році Володимир одружився, через деякий час у подружжя народився син Максим. Пізніше Володимир Віталійович працював на типографіях кількох підприємств.

Володимир Хороба, Фастівська міська рада

До лав Збройних сил України був мобілізований 17 квітня 2023 року у званні сержанта на посаду навідника 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А 4784.

Загинув захисник України 20 жовтня 2023 року під час танкового обстрілу противника поблизу населеного пункту Орлянка (Куп’янський напрямок).

Володимир назавжди залишився в пам’яті рідних і близьких люблячим батьком, турботливим сином, братом, дядьком. У чоловіка залишився син Максим, сестра та племінники. Поділяємо з родиною біль втрати. Не пробачимо ворогові жодної загубленої душі. Вічна пам’ять та вічна слава Герою, – додали в пресслужбі.

Як ми повідомляли раніше, в Обухові провели в останню путь командира відділення «Вовки Да Вінчі» 67 ОМБр 27 стрілецького батальйону 3- ї роти Спасиба Олега Євгенійовича.

Також розповідали про те, що на фронті загинув парамедик Євген Крамар, який до війни працював у «Київводоканалі». Так, у мирний час чоловік працював водієм навантажувача на Дніпровській водопровідній станції.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua