Лікарні Київщини отримали 5 нових апаратів ШВЛ від компанії «Епіцентр»
image
30 Червня 2020, 18:17
Поділитися:

Три лікарні Київської області отримали 5 нових апаратів штучної вентиляції легень експертного класу. Обладнання для медзакладів області від компанії «Епіцентр» прийняв заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Найближчими днями ШВЛ будуть встановлені в  Кагарлицькій центральній районній лікарні (1 апарат ШВЛ), Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні (3 апарати ШВЛ), а також Білоцерківському пологовому будинку (1 апарат ШВЛ).

«Компанія «Епіцентр» докладає всіх зусиль, щоби допомогти медикам протистояти COVID-19. Ми взяли на себе зобов’язання забезпечити лікарні України сучасним обладнанням та сьогодні передаємо першу партію апаратів ШВЛ Oricare V8600 (США) до медичних закладів Київщини», – зазначив генеральний директор компанії «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

«Ми вдячні соціально відповідальному бізнесу, який системно допомагає медичним закладам у боротьбі з коронавірусом. Свого часу саме «Епіцентр» надав нам засоби індивідуального захисту і ми змогли захистити наших лікарів. Сьогодні компанія передала до лікарень Київської області обладнання, яке рятуватиме життя пацієнтів», – зауважив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

Апарати ШВЛ є ключовим елементом у лікуванні пацієнтів із коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують шпиталізації. Апарат Oricare V8600 є реанімаційним обладнанням експертного класу, яке слугуватиме лікарням для порятунку дорослих та маленьких пацієнтів і після пандемії. Це компактний та мобільний, з потужним акумулятором апарат. Не потребує наявності компресора, що робить його легким у переміщенні та дає змогу ефективно працювати у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

Це не вперше «Епіцентр К» допомагає лікарям Київщини. З початку розповсюдження коронавірусної інфекції  «Епіцентр» передав лікарням Київської області  100 тис. медичних масок, 1 тис. захисних комбінезонів та 2,5 тис. захисних окулярів.

Повідомляє пресслужба КОДА.

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА