Лелека приніс: у Києві народилося 16 двієнь
image
12 Листопада 2020, 17:02
Поділитися:

Про приємні рекорди повідомляє киян – Міський науковий інформаційно-аналітичний центр медичної статистики. Так, 5 листопада у столиці народилося найбільше двієнь – сім.

 «5 листопада народилося аж 7 двієнь: 10 дівчаток та 4 хлопчики. Це найбільша кількість двієнь, які народилися за один день в 2020 році», – зазначають у центрі.

Загалом минулого тижня (з 02.11 по 08.11.2020) в пологодопоміжних закладах столиці народилось 627 немовлят, з них 302 дівчинки та 325 хлопчиків, в тому числі 16 двієнь.

До слова, Міністерство цифрової трансформації України запустило гід з державних послуг.  Це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. І однією із найпопулярніших послуг є реєстрація народження та проживання дитини. Для батьків – це дуже зручно, особливо під час пандемії коронавірусу.

Підготувала Наталка Марків

Читай «Вечірку» в Telegram та Facebook

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА