Легендарна “Мрія” оживе у грі Microsoft Flight Simulator

image
3 Лютого 2023, 07:56
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

ДП «АНТОНОВ» та корпорація «Microsoft» уклали ліцензійний договір на право використання марки Ан-225 «Мрія» в новій версії продукту Microsoft Flight Simulator. Тепер кожен користувач гри зможе відчути себе пілотом унікального літака «Антонов», а «Microsoft» допоможе відбудувати легендарного велетня. Про це повідомляє ДП “Антонов”.

Зазначається, що «Microsoft» звернулася до ДП «АНТОНОВ» з ініціативою відродити в цій грі Ан-225 у вигляді, максимально наближеному до оригіналу. ДП «АНТОНОВ» зі свого боку активно включилося в процес реалізації цієї ідеї.

“Командир екіпажу Ан-225, шеф-пілот Дмитро Антонов мав змогу протестувати нову гру від Microsoft. Він відзначив високий професіоналізм команди, яка працювала над розробкою цього продукту”, – йдеться в повідомленні.

Також у своїй привітальній промові до користувачів продукту він зазначив: «Сьогодні я щасливий вітати Вас на борту найбільшого в світі транспортного літака Ан-225 «Мрія» у грі Microsoft Flight Simulator! Ми щиро вдячні всім, хто допомагає нам у відновленні цього славетного велетня. Щиро бажаю вам отримати насолоду від прекрасного, неповторного відчуття польоту, коли саме в ваших руках оживе могутній, неперевершений птах, який так красиво, легко та витончено почувається в небі! Сміливо вирушаємо в політ! Be brave like Ukraine! Mriya is coming! Ми відновимо її разом!».

Разом із тим за словами Голови програми Microsoft Flight Simulator Йорга Ньюмана, компанія хотіла запустити цю версію гри саме на річницю руйнування літака, до 27 лютого.

“Наше бажання – зробити все можливе для відновлення Ан-225. Ми плануємо перераховувати кошти ДП «АНТОНОВ», яке буде відбудовувати цей потужний літак», – наголосив Ньюман.

На теперішній час ДП «АНТОНОВ» виконує комплекс розрахунково-дослідних робіт з метою розробки програми відбудови Ан-225, яка буде виконуватися після перемоги України.

Нагадаємо, “Мрія” була знищена під час атаки російських військ на аеропорт в Гостомелі. Літак, на жаль, не був евакуйований з летовища.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV