Легалізація зброї в Україні: у МЗС розповіли, що планують робити із довідками про психічне здоров’я
11 Липня 2022, 17:43
Поділитися:

МВС повідомляє, що проводить чітку й послідовну політику для створення системи контролю за обігом зброї.
У прямому ефірі всеукраїнського телемарафону заступник міністра внутрішніх справ України Ігор Бондаренко розповів про зміни до другого читання законопроєкту про легалізацію зброї. Про це сказано на порталі МВС.

«10 січня поточного року був прийнятий наказ МВС № 2, який затверджує положення про Єдиний реєстр зброї. Запровадження цього реєстру дає змогу автоматизувати життєвий цикл зброї, щоб усі події пов’язані з будь-якою одиницею були чітко зафіксовані. Це дасть можливість розуміти, де перебуває конкретна одиниця зброї, що з нею відбувається і хто за це відповідає», — зауважив заступник очільника МВС.

Також він повідомив, що тема обігу зброї доволі чутлива для суспільства, особливо зважаючи на стан війни.

«Ми маємо створити таку систему, що унеможливить будь-які зловживання, а в разі вчинення протиправних дій зі зброєю — миттєве притягнення володільця до відповідальності. Це основне питання, яке наразі має бути вирішене», — зазначив Ігор Бондаренко.

Окремо заступник міністра зупинився на питанні контролю за довідками про психічне здоров’я.

«Ми з МОЗ і Мінцифрою ведемо наразі діалог, щоб автоматизувати інформаційний обмін і відмовитися від цих паперових довідок», — резюмував заступник очільника МВС.

Джерело: Судебно-Юридическая Газета
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua