“Київводоканал” просить містян за можливості провести перевірку показників лічильників
14 Липня 2022, 15:17
Поділитися:

14 липня 2022 г. 14:46

У зв’язку з воєнним станом, громадяни мають можливість не робити перевірку показників лічильників. Проте, у “Київводоканалі” передбачають великі черги на таку процедуру після закінчення воєнного стану, тому закликають киян завчасно провести перевірку.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні на порталі ПрАТ АК “Київводоканал”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Законодавством передбачено, що перевірку лічильників під час воєнного стану можна не робити. Якщо ваш термін перевірки закінчився під час воєнного стану або протягом місяця після його закінчення – ваше попереднє свідоцтво залишається чинним ще 3 місяці після скасування воєнного стану.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Таке рішення було прийнято постановою Кабміну від 05 квітня 2022 року №412 у зв’язку з тим, що багато людей не мають фізичної можливості провести процедуру.

Проте, у “Київводоканалі” наголошують, що така постанова не забороняє надавати послуги з заміни та перевірки лічильників. В такому разі у підприємстві закликають громадян провести перевірку, якщо вони мають таку можливість.

“Рано чи пізно воєнний стан закінчиться, і постанова втратить чинність. Очевидно, що тоді багатьом споживачам одночасно знадобиться повірити прилади обліку, що призведе до різкого збільшення заявок та великих черг”,– пояснюють у “Київводоканалі”.

Для проведення перевірки можна обрати будь-яке підприємство, що має відповідну ліцензію, або звернутись до сервісу “Київводоканалу” за телефоном (044) 202-02-02

Нагадаємо, що в Києві незабаром відновлять три тролейбусні маршрути: №16, №23 та №35.

Читайте: У Києві тривають роботи по відновленню руху ще трьох тролейбусних маршрутів, – КМДА

Фото: Главком

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона