Київщина займає друге місце в Україні за програмою “Доступна іпотека 7%”
image
27 Липня 2021, 11:23
Поділитися:

Станом на 26 липня поточного року уповноваженими банками з виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 614 кредитних договорів на загальну суму 522,1 млн грн, при чому як на первинному (21,05%), так і вторинному (відповідно – 78,95%) ринках. Загалом до уповноважених банків надійшло 947 заявок на участь у програмі на загальну суму 812,95 млн грн, з яких 20,37% становить первинний ринок і 79,63% – вторинний.

У Програмі задіяно 23 регіони, у тому числі м. Київ. Згідно з поданими громадянами заявками на отримання кредитів, найактивнішими регіонами на минулому тижні були:

– м. Київ (33,9%);

– Київська обл. (30%);

– Харківська обл. (6,3%);

– Львівська обл. (5,8%);

– Рівненська обл. (4,2%).

Приріст порівняно з даними початку минулого тижня становить:

+ 5% – кількості кредитів та + 5% – суми кредитів;

+ 3% – кількості заявок та + 3% – суми заявок.

15 уповноважених банків, які долучилися до держпрограми, продовжують удосконалювати власні процедури відповідно до умов програми, розробляють інформаційні матеріали для потенційних позичальників, проводять навчання персоналу тощо.

Звертаємо увагу потенційних позичальників, що саме банк приймає рішення стосовно видачі кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

Нагадаємо, що запуск «Доступної іпотеки 7%» відбувся 1 березня

на виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

З переліком уповноважених банків та умовами програми можна ознайомитись за посиланням.

Повідомляє Урядовий портал

 Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА