Київщина займає друге місце в Україні за перевиконанням місцевих бюджетів
image
16 Листопада 2020, 13:20
Поділитися:

Київщина займає друге місце серед регіонів України за темпом приросту фактичних надходжень загального фонду місцевих бюджетів порівняно з 2019 роком. За результатами 10 місяців їх доходи зросли на 1 млрд 113 млн грн від запланованого.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Василь Володін сьогодні, 16 листопада, із посиланням на аналітичні дані Міністерства фінансів України.

Він зазначив, що цьогоріч надходження до місцевих бюджетів склали 108,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У середньому по країні цей показник становить 104,1%.

Також Київщина демонструє показники збільшення й за іншими напрямами. Відтак темп приросту фактичних надходжень по нерухомому майну в області складає 117%, податку на доходи фізичних осіб – 108,4%, єдиного податку – 107,8% і плати за землю – 102,4%.

Детальніше з інформацією можна за посиланням https://www.mof.gov.ua/uk/vykonannia-dokhodiv-mistsevykh-biudzhetivДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА