Київщина заборгувала за газ понад 76 мільйонів гривень
image
4 Вересня 2020, 15:20
Поділитися:

Саме таку інформацію надало АТ «Київоблгаз». В повідомлені значиться, що на 1 вересня 2020 року населення Київщини заборгувало за послуги розподілу газу понад 76 млн грн, з них найбільше – 26 млн грн у Києво-Святошинському районі.

Найбільша заборгованість складає на Васильківщини, де споживачі мають сплатити понад 9 млн грн. Ще по 5 млн гривень заборгованість складає: Бориспільському, Броварському та Білоцерківському районах.

У компанії пояснюють, що накопичення боргів викликане розпорядженням Кабінету Міністрів України щодо заборони під час дії карантину і протягом 30 днів після його скасування перепиняти газопостачання.

«По закінченню карантинних обмежень всі стоятимуть перед необхідністю сплати за використані послуги, в іншому випадку компанія буде вимушена припинити постачання газу. Споживачі мають розуміти: чим більше зросте борг, тим складніше його погасити. До того ж доведеться відшкодовувати витрати за припинення та відновлення газопостачання», – дав роз’яснення голова правління АТ «Київоблгаз» Дмитро Дронов.

Вище зазначена інформація свідчить, що підготовка до опалювального сезону вкрай критична. За відсутності належного фінансування, проведення планових ремонтних робіт може призвести до зриву вчасного початку опалювального сезону. Кошти мають бути направлені на роботу аварійної газової служби, ремонти газорозподільної системи, обстеження газопроводів, підтримку тиску газу в мережах, локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій, а також заміну зношених ділянок газопроводів.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та слідкуйте за новинами

Наш Telegram канал. 

Джерело: Новости Білої Церкви

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА