Київщина візьме участь в акції до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»
image
15 Вересня 2021, 15:46
Поділитися:

18 вересня 2021 року Україна разом із мільйонами активістів 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В акції, що розпочнеться о 10.00, візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації також візьме участь в акції на території смт Іванків.

Водночас, Департамент закликає кожного долучитися до вказаної акції та зробити чистішим свій населений пункт.

Щорічна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та упорядкування територій проводиться з метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору.

Підготовлено за матеріалами Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА