Київщина сподівається, що Хорватія допоможе з гуманітарним розмінуванням, зважаючи на свій досвід, – Кравченко

Київщина сподівається, що Хорватія допоможе з гуманітарним розмінуванням, зважаючи на свій досвід, – Кравченко
6 Листопада 2023, 21:18
Поділитися:

6 листопада 2023 г. 20:38

Голова Київської обласної держадміністрації Руслан Кравченко під час зустрічі з Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцею Джаміч заявив, що досвід Хорватії в гуманітарному розмінуванні після воєн на Балканах у 90-х роках ХХ століття вкрай важливий як України загалом, так і для Київщини зокрема. За оцінками фахівців, першочергового розмінування на Київщині потребують понад 10 тис. гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Про цеKВ дізналася з допису Руслана Кравченка у соцмережі 6 листопада 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Сьогодні провів робочу зустріч із Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцею Джаміч.

Подякував пані Джаміч за підтримку, яку Україна отримує від Хорватії з перших днів повномасштабного вторгнення”, – запостив Руслан Кравченко на Facebook і зазначив, що хоч відбудова пораненої російським вторгненням Київщини розпочалося одразу після деокупації регіону, “питання повноцінної та ефективної відбудови нерозривно пов’язане з гуманітарним розмінуванням на території Київської області”.

Тому, сказав очільник Київської ОДА на зустрічі з Послом Хорматії, “досвід Хорватії та допомога в цьому питанні вкрай важливі як для всієї України, так і для нашої області зокрема”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За оцінками фахівців, першочергового розмінування на Київщині потребують понад 10 тис. га земель сільськогосподарського призначення.

Кравченко констатував, що “Вирішення цього питання потребує комплексного підходу. Йдеться про належну кількість фахівців із розмінування та техніки. На жаль, наразі в цьому є дефіцит. Ще одне важливе питання – навчання населення ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами”.

Читайте: На розмінування України вже залучено 500 млн євро

Фото: Руслан Кравченко, Facebook

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона